سلامت و پزشکی - چگونه پاهای چاقی داشته باشیم؟

موضوعات
Category

لينك هاي روزانه
Daily Links

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 1
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 11
» بازديد سال : 530
» بازديد کل : 530
» اعضا : 0
» مطالب : 32

چگونه پاهای چاقی داشته باشیم؟


تاریخ انتشار پست : 1397/4/6 بازدید : 5

چاقی چند سال از عمر انسان می کاهد؟

چاقی چند سال از عمر انسان می کاهد؟ برای پاسخ به این سوال و فهم بیشتر از یک مطالعه برجسته کاملا علمی کمک می گیریم و در ادامه از عوارض چاقی بر روی طول عمر انسان خواهیم گفت.

چاقی چند سال از عمر انسان می کاهد؟

بر اساس مطالعات جدید که بر روی یک میلیون نفر در سرتاسر دنیا انجام شده مشخص گردیده عامل چاقی می تونه سال های امید به زندگی در  افراد کم کنه. چاقی میانه و متوسطی که امروه رایج شده در حدود 3 سال از عمر انسان و چاقی شدید در حدود 10 سال از عمر انسان کم می کنه که این عدد برابر با استعمال سیگار می باشد. این مطالب بسیار مستدل و علمی بوده و از 57 مطالعه ای که در سرتاسر اروپا و آمریکا انجام شده، گردآوری گردیده است؛ این تحقیق بزرگ بر روی 100 هزار نفر در طی 10 الی 15 سال انجام گردید و موضوع تحقیق تاثیر چاقی در میزان مرگ و میر بود. چاقی

سه روش جراحی:

  1. اولين روش، محدود كننده ورود غذاست كه با تنگ كردن ابتدای معده با گذاشتن حلقه سيلكونی كه قابل تنظيم هم هست ورود و مصرف غذا محدود می شه.
  2. در روش دوم، با بريدن و برداشتن سه چهارم معده به طور عمودی از حجم معده كاسته می شه.
  3. سومين روش عمل توام محدود كردن ورود غذا و ايجاد سوجذبه، در اين روش معده از مسير ورود و عبور غذا حذف می شه و مواد غذايی مستقيما به روده باريک وارد ميشن.
  4. روش چهارم تلفيقی از عمل اسليو و جابه جايی روده باریکه که در اين عمل هم غذا به ميزان محدود مصرف و هم از جذب اون كاسته ميشه.

چرا چاقی در زنان بیشتر از مردان است؟

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد